btn dz1 a k

btn-fb.pnginicnbtn-tw.png btn login1 a k

toptab11a k toptab2a k

AKS Dec19 btn katalogu

BËHUNI PJESË E EKIPIT

Share
Pėrfito mė shumė para, shijo benefitet e shumta, udhėto, ndėrto njė karrierė tė suksesshme dhe bėji ėndrrat e tua realitet!

grid tab1a kgrid tab2a k

grid tab3a kgrid tab4a kgrid tab5a k

footer tab 1a kfooter tab 2a kfooter tab 3a kfooter tab 4a k

footer-logo.png

FARMASI KOSOVO L.L.C.
Bulevardi Dëshmorëve Hyrja 32 Nr.1, 10000 Prishtine
tel: +383 49 410 331
e-mail: info@farmasi.com.al

footer fbinicndlefooter tw

LETER INFORMUESE

Abonohu nė letrat tona informuese dhe merrni njoftime rreth tė rejave dhe ofertave nė FARMASI

FARMASI 2018 - tė gjitha tė drejtat tė rezervuara

designer17.png